Pravidla klubu Kidztown pro děti, platná od 1.2.2019

  • Vstupné do programu Hrátky s Oskárkem je ve výši 50 Kč za každé dítě starší 18 měsíců. Plaťte, prosíme, při vstupu.
  • Prosíme vás, abyste k nám se svými dětmi začali chodit po ukončení jejich 18 měsíců věku. Respektive docházejte pouze s dětmi, které chodí nebo lezou a jsou již schopny zúčastnit se nebo vnímat výtvarný a hudební program. Program není uzpůsoben pro mladší děti. Mladší sourozenci starších dětí nevadí.
  • Z důvodu přetlaku zájemců je nutné se do programu Hrátky s Oskárkem registrovat předem. Pokud jste zaregistrováni a nemůžete dorazit, zrušte svou registraci co nejdříve, ať uvolníte místo jiným zájemcům. Opakované nepřijití a nezrušení registrace budeme muset řešit. Děkujeme moc za pochopení a ohleduplnost k ostatním rodičům a dětem.
  • Registrace i zrušení účasti bude od 1. 2. 2019 probíhat pouze elektronicky – na odkazu: https://www.kidztown.cz/category/hratky-s-oskarkem/
  • Prosíme, nechoďte do klubíku s nachlazenými dětmi. Buďmě k sobě ohleduplní! Pro vaše dítě je to možná jen nachlazení, pro jiné dítě to může znamenat nakažení a komplikovanější průběh.
  • Po skončení programu většinou domů nespěcháme, ale velmi uvítáme vaši pomoc s úklidem hraček.
  • Ke kávě míváme drobné občerstvení, nebo kousek ovoce pro děti. Jste-li nadšené kuchařky/pekařky, moc nás potěší, když přinesete nějaký vzorek J . Donést můžete také ovoce/zeleninu. Kdo přinese nějaké občestvení, nemusí v ten den platit vstupné. Pokud se chystáte něco přinést, nahlaste to, prosíme, týden předem Páje B. v kavárně, ať s tím můžeme počítat. Domácí je domácí!
  • Zakoupením kávy v naší kavárně podporujete děti ze Severní Korei. Celý finanční výtěžek z prodeje kávy odesíláme fondu Nehemia, který v Severní Korei podporuje pekárny, které dávají malým dětem 6x v týdnu jeden bochánek chleba a hrnek sojového mléka. S fondem spolupracujeme již několik let a budeme nadále pokračovat. Budeme rádi, když zakoupením kávy tento projekt podpoříte.