Klubík 19.9. a 20.9.

Ahoj všem!

Moc rádi oznamujeme, že náš klubík je po prázdninách opět v provozu. Už jsme se nemohli dočkat, jak děti vyrostly a co nového se událo. Některé už jsou ve školce, jiné  děti k nám přišly poprvé. Takže tady je pár informací pro stávající i nově příchozí maminky s dětmi:

1, Vy co jste se napsali na středu – počítáme s vámi ve středy 🙂

2, Vy co jste se napsali, že nepreferujete konkrétní den, prosíme Vás, zda byste mohly chodit ve čtvrtky, vypadá to, že budou volnější. Čtvrteční seznam zůstává tak, jak jste se napsaly.

3, Příspěvek za dopoledne je 50 Kč (v ceně je drobné občerstvení, tvoření pro děti, omalovánka k lekci na dětskou angličtinu)

4, Od tohoto týdne budeme mít setkávání vždy zaměřeno na nějaké téma, takže teď si budeme povídat, hrát a vyrábět na téma: “Rád mamince pomáhám” (kuchař, pekař, cukrář…)

5, Od října se můžeme těšit na doplnění programu o písničky v doprovodu ukulele, nebo kláves.

6, Káva 😀 Výbornou kávu pro Vás vždy ráda připraví Pavlína Berdarová. Koupí kafíčka podporujeme pekárnu pro děti v Severní Koreji. Všichni chceme pro naše děti to nejlepší, a moc nás těší, že přitom můžeme byť i malinko pomoci těm, které toto štěstí nemají.

7, Při našem MC funguje i půjčovna hraček, popř. kostýmů, takže vy, kdo o tom ještě nevíte, neváhejte a ptejte se 🙂

Moc děkujeme za Vaši přízeň, za to, že k nám s dětmi chodíte!!! A tak jako to bývá ve všech zájmových aktivitách, myslím, že i my se během podzimu více poznáme a vytvoříme dětem prima prostředí. A že se i naše počty ustálí, tak, aby pro vás byl pobyt v KidzTownu příjemný.