Provoz v KidzTownu-září 2019

Milí přátelé, se začátkem nového školního roku máme pro vás i nové informace týkající se provozu našeho MC KidzTown. Vzhledem k probíhajícím pracem v prostorách našeho klubíku bude scházení probíhat následovně.

12. 9. První setkání, které proběhne v 10:00 hod. U Bistra U Stapu v Borkách Sejdeme se v 10:00 hod., registrace není nutná, ale pomůže nám při přípravách programu.

18.9. Sejdeme se v 9:50hod. Návštěva Solné jeskyně na bazénu. Tento týden má pršet, takže se sejdeme zde, program si pro děti připravím, kapacita 10 maminek plus děti, vstupné 100 Kč, děti zdarma.

19.9. Sejdeme se v 9:50hod. Návštěva Solné jeskyně na bazénu. Tento týden má pršet, takže se sejdeme zde, program si pro děti připravím, kapacita 10 maminek plus děti, vstupné 100 Kč, děti zdarma.

26.9. Sejdeme se dle počasí U stapu v Borkách, nebo ve sportovním centru Trojka. Program bude upraven podle podmínek, na Trojce připravím něco pohybovějšího J. Venku bude určitě procházka, plnění úkolů, tvoření.

27.9. Sejdeme se dle počasí U stapu v Borkách, nebo ve sportovním centru Trojka. Program bude upraven podle podmínek, na Trojce připravím něco pohybovějšího J.  Venku bude určitě procházka, plnění úkolů, tvoření.

Sledujte prosím stránky www.kidztown.cz/hrátkys Oskárkem. Určitě se přihlašujte přes registrační systém, moc děkujeme. Pokud nás opouštíte do školky, určitě nám to řekněte, rádi se s vámi a s dětmi rozloučíme, pokud to jen půjde. Pro děti , které již školku, či školu navštěvují připravujeme od října tvořivý kroužek. Naše kavárna bude rozšířena o nové prostory, takže možnost dát si dobrou kávu a doprovodit dítě do kroužku určitě bude. Provoz v říjnu ještě upřesníme podle postupu stavebních prací.