Uspávání broučků v Borkách

Povedlo se! I letos jsme si podvečerní procházku vychutnali. Doprovodil nás imrovizovaný pěvecký sboreček pod taktovkou Slávky Fridrichové a za velké podpory Jany Winklerové z https://www.emilia.cz, který čítal cca 14 berušek a jednoho broučka. Motýlci s Denisou Tichou Czomorovou se tentokrát protancovali opravdu až ke spánku, nakonec se pěkně předvedli i kluci bubeníci pod vedením Jardy Suchánka. O krásnou Broučí uličku se letos opět postaraly děti a paní učitelky, včetně úžasné paní ředitelky z https://www.ms-bezrucova.cz  svými nádherými domečky a výtvory, krásný broučí penzionek nám vyrobily děti z DS Špalíček a spousta dalších rodin, které vždycky byly, a stále jsou velmi blízké našemu mateřskému centru. Velkým dílem se podíleli i dobrovolníci z Církev Kolín, bez kterých byste nás asi moc neslyšeli, a kdo ví, kdo by nám přečetl pohádku před Uspáváním, kdyby se můj muž cuknul :). Odhadem se nás sešlo okolo 500 lidí, do postýlky jsme uložili přes 230 broučků.

Děkujeme personálu Bistra U Stapu za podporu a pomoc, děkujeme všem dobrovolníkům, kterých bylo nakonec okolo 30. Bez nich by to totiž nešlo: potřebovali jsme navozit a ozdobit stany, aparaturu, palety na podium pro zpěváčky, broučky pro děti, sklenice na osvětlení celé stezky a broučí uličky, ozvučení motýlího tanečku a spoustu a spoustu drobností, které nakonec udělali celek.

A protože nám Uspávání nestačilo, vystavili jsme všechny ty krásné domečky okolo našeho centra, aby se děti z mateřských školek, které tudy chodí  na procházky mohly také přijít podívat.

 

Ještě jednou díky lidi! Jste skvělí. Mirka S.