Vánoce 2017 v KidzTownu

Milé maminky,

tento rok pro Vás opět plánujeme několik momentů, kterými bychom vám rádi “vyladili” předvánoční shon.

1, Výměna vyráběných dárků mezi MC KidzTown a podobným klubíkem v USA –  Indianě (pracovat na dárečcích začneme už od listopadu, zapojit se může naprosto každý).

2, Vánoční hlídání 9.12. u nás v MC. Jestli uvažujete o tom, že budete potřebovat hlídání, kontaktujte nás na středečních setkáních s Oskárkem. Pokud budou, obzvlášť malé děti, chodit pravidelně, nebude pro ně problém zůstat u nás během vašeho nákupu, nebo pečení. Hlídání nabízíme celý den i s obědem.

3, Mikuláš s andělem na Vás bude čekat 6.12.v 10:00 hod. Čerti nepřijdou, k nám chodí jen samé hodné děti.

4, Vánoční besídka s výměnou dárků proběhne 13.12. v 10:00, bude i stromeček, který ozdobíme spolu s dětmi během sobotního hlídání.

5, Vánoční koncert kapely Awaken převážně pro dospělé čeká na ty z Vás, kteří dorazíte do kavárny Tradice ve dnech 2.12. a 16.12. v 18:00 hod.

Pokud je Vám s námi dobře, přijměte pozvání na kávu a sladkost do kavárny Tradice v neděli 3. 12. a 17.12. v 10:00 hod. Kde Vás mimo jiné čeká i  krátké vánoční zamyšlení a hudební vystoupení kapely Awaken. 🙂 V tuto dobu budeme pro vaše děti připraveni s tradičně netradičním programem v prostorách Mefista 🙂 

Na Vás všechny se těší kolektiv MC KidzTown