Podpořte nás zakoupením u nás vyrobeného přání:

Přání k narozeninám, z lásky, přátelská přání, elegantní přání pro muže i univerzální přání.

Všechna jsou vyrobená ručně Mirkou a Pájou, během lockdownu. Zkoušíme touto cestou získat finance na nové aktivity pro děti (kroužky a předškolní klubík), až zase otevřeme.

Nekupujte nudná přání v obchodě, ale originální kousky, kterými podpoříte dobrou věc. Kupte si jich rovnou pár domů, ať máte při ruce, až budete potřebovat ke gratulaci nebo jen pro potěšení někoho milého.

Aktuální nabídku přání najdete ve fotoalbu tady: www.facebook.com/media/set?vanity=kidztownkolin&set=a.5279975122073974

JAK KOUPIT: Vyberte si ve fotoalbu na našem Facebooku a pod fotku přání napište „Mám zájem“. Minimální odběr je 3 nebo více kusů (jakýchkoli).

Přání pořád doplňujeme, takže pokud je to vámi vyhlédnuté vyprodané, zkuste to a napište pod fotku. Třeba ještě budeme mít materiál ho dovyrobit.

CENA: Přání jsou dodávána s obálkou a v celofánovém sáčku. Cena ručně vyráběných přání bývá obvykle vysoká, ale u nás jsou za „hubičku“, protože za práci si nic nebereme.

  1. Přáníčko, obálka, v sáčku – 50 Kč/ks
  2. Sada: Přáníčko, 2 ladící visačky, obálka, v sáčku – 70 Kč/ks

DOPRAVA: Osobní vyzvednutí v KidzTown v Kolíně (v čase dle dohody, V Zídkách 402, roh Benešova x V Zídkách) , poštou (platba předem, nutné připočítat poštovné) nebo Zásilkovnou (platba předem, poštovné + 65 Kč)

Pár ukázek: