Naše mateřské centrum Kidztown je přátelské, kreativní a veselé místo pro rodiny maminky, tatínky a jejich děti z Kolína a okolí. Místo, kde se můžete rozvíjet i odpočívat s celou rodinou.

Co vám nabízíme:

– příjemné, čisté a dětem uzpůsobené prostředí, nově zrekonstruované v roce 2020

– prostředí vybavené krásnými, kvalitními hračkami a vzdělávacími pomůckami

– pravidelné programy pro děti i zajímavé akce v průběhu roku

– příležitostné semináře, přednášky nebo tvořící workshopy pro rodiče

– bezpečnou socializaci dětí

– půjčovnu hraček a knížek

– laskavý prostor pro rodiče k popovídání, sdílení i zasmání a vypití (mimochodem skvělé!) kávy z naší církevní minikavárny. Kávu nakupujeme z pražírny Father coffee a věříme, že jde o jednu z nejlepších káv v Kolíně 😉

O historii a fungování KidzTown v Kolíně

KidzTown jsme založili v roce 2012 původně jako dětský klub. Nyní má formu mateřského centra. Zakladatelkou a vedoucí KidzTown je Mirka Smetanová, zkušená lektorka dětských programů, organizátorka letních táborů, festivalů pro rodiny, celorepubliková vedoucí Odboru dětí Apoštolské církve, trojnásobná maminka a především milovnice dětí, kterou možná znáte také z jejího dřívějšího dlouholetého působení v Sokole Kolín, kde vedla cvičení pro předškolkové a školkové děti.

KidzTown je samostatným střediskem Diakonie Apoštolské církve. V republikovém sídle Apoštolské církve v Kolíně má také své prostory. Lektoři a průvodci působí v Kidztownu většinou jako dobrovolníci.

Mateřskému centru KidzTown pomáhají s provozem Apoštolská církev, Diakonie Apoštolské církve, fond Boys and Girls Missionary Challenge z USA, s jednorázovými programy pro děti také město Kolín a další partneři. Příjmy získáváme také vlastní činností ze vstupného nebo z prodeje dárkových a dekoračních předmětů, které vyrábíme. S náklady a prací pomáhají místní firmy, přátelé i rodiče, kteří KidzTown navštěvují. Děkujeme všem našim partnerům!

Pája Berdarová

výborné kafíčko

Jsem zastánce toho, že  s úsměvem a dobrou kávou jde všechno líp. I proto je mé kidztownové místo právě v kavárně, kde vám připravím výbornou kávu, podanou vždy  s úsměvem.

 

Léňa Zikmundová

veslé zpívání

Těší mě, že můžu být součástí Kidztown týmu, kde mohu hrát písničky na ukulele a předávat své nadšení dál. Jsem ráda za každé setkání, protože tu jsou skvělí lidé (i ti malincí) ve skvělém prostředí a přála bych si, aby rodičovská dovolená nikdy neskončila. 

Barush Orchard Novakova

hravá angličtina  
Navštěvuji Kidztown už nějakou dobu s mojí holčičkou a hrozně se nám v něm zalíbilo!  Ta úžasná atmosféra, pohoda  a přátelské prostředí. Jsem moc ráda, že jsem se mohla přidat k suprovému týmu  a trošku jim vypomáhat s angličtinou pro nejmenší.

Mirka Smetanová

legrace s Oskárkem

Miluju práci s dětmi, mrňousci a mladší školáci vedou 🙂Moc mě těší, když spolu s Oskárkem můžeme maminky na mateřské dovolené vytrhnout z každodenního kolotoče a přispět alespoň troškou k jejich lepší náladě.