Předvánoční kalendář v KT – důležité info

Středa 21.11.  od 10:00 – 12:00 hod. Slavíme svátek Díkuvzdání (jste srdečně zváni na pravé americké menu, jak už mnozí víte, můžete se podílet tím, že přinesete něco dobrého) Vstup: 100 Kč, pokud jste se napsali, že upečete něco podle receptu vstup: 50 Kč. Sejdeme se ve velkém sále, kde probíhal i Pohádkový den, ale není tam koberec. Zvažte proto, zda to bude vhodné místo i pro vaše nejmenší-nechodící děti 🙂

Čtvrtek 22.11. Klubík není

Středa 28.11 a čtvrtek 29.11. SANITÁRNÍ DNY (klubík nebude, všechny naše hračky a pomůcky jdou na výlet do pračky, myčky, sušičky )

Středa 5.12. Přijde k nám Mikuláš a Andělem

Čtvrtek 6.12. Přijde k nám Mikuláš a Andělem

Důležité info: Snažíme se uspět v projektu Stavíme vám sen a získat tak penízky na přebudování skládku hraček na další herničku. Od 23.11. budeme potřebovat velikou pomoc všech vás, svých fanoušků, abyste nás svým klikáním přivedli až do vítězného konce. Máme v záměru upravit stávající WC, aby vyhovovaly i dětem a zároveň udělat ze skládku na pomůcky další prostor, kde bychom se mohli věnovat vašim dětem v menší skupině. Aktuální odkaz kam klikat vyvěsím na FB a na vebové stránky 23.11. ráno.

Pokud se chcete zapojit do vánoční výměny dárečků s klubíkem v USA, je potřeba přinést malinkého ozdobeného andílka a ručně vyrobené přání DO STŘEDY 21.11. Nejpozději do čtvrtka 29.11., kdy bude v klubíku probíhat velký úklid.

Pokud máte zájem o Mikulášskou nadílku, ozvěte se ve zprávě na FB, nebo smskou na číslo: 731 504 356 do 3.12. Balíček (pokud možno, co nejzdravější bude stát 50 Kč)

Poslední prosba: POKUD K NÁM PŘIJÍŽDÍTE AUTEM, ZKUSTE PROSÍM NEPARKOVAT PŘED VCHODEM. MINULE TO BOHUŽEL BYLO NA BOTIČKU 🙁

S pozdravem

Mirka S.