Provoz MC KidzTown v roce 2018

Milé maminky, děti, přátelé našeho MC,

rádi Vám oznamujeme, že od 10.1. 2018 bude setkávání rodičů s dětmi probíhat dva dny v týdnu. Aby byl pro vás pobyt v centru odpočinkový a přínosný, bude dobré pokusit se dodržovat kapacitu 15 maminek plus děti na jedno setkání. Není to samozřejmě striktní omezení, jen se snažíme předejít tomu, že se nás tu sejde 25-30 dospělých plus děti, jako tomu bylo v předvánočním čase. Pro tento účel vyvěsím na FB tabulku, kde se budete moci zapisovat, pokud FB nemáte, stačí dát vědět esemeskou, nebo mailem, zda vám vyhovuje středa nebo čtvrtek, (ráda vás tam dopíšu). Pokud Vás to neurazí, rádi bychom zvedli poplatek ze stávajících 30 Kč na 50 Kč za dopoledne. Aktivity s dětmi chceme obohacovat, rozvíjet a záleží nám na tom, aby výtvory, které si domů odnášíte, měly kromě uměleckého podpisu vašich dětí také nějakou, byť drobnou hodnotu.

Během ledna bude:

středa 10:00  – 12:00 hod. zaměřena na hudební a tvořivé činnosti (Ida a Mirka),

čtvrtek 10:00 – 12:00 hod. zaměřen na angličtinu a tvořivé činnosti (Andrea a Mirka).

Od února přijmeme do našeho týmu posilu (mluvící JEN anglicky), ale i tak to pro nás bude velká pomoc. Pokud bude zájem ze strany rodičů, přidáme angličtinu i do středečního setkání.

Pokud máte jakékoliv dotazy, nápady, připomínky, neváhejte a pište.

Pokud zavítáte do našeho klubíku jen občasně, nebo poprvé, nemusíte řešit obsazení. Prostě přijďte, rádi Vás poznáme a domluvíme se osobně.

Těšíme se na Vás opět v novém roce 2018!

Mirka a Oskar

e-mail: [email protected]

sms: 731 504 356